Лікування грибка нігтів на ногах - відгуки про популярних препаратах від грибка нігтів

оніхомікоз - Грибок нігтів на ногах, який проявляється у вигляді потовщення пластини, крихкості і розсипчастості нігтів, втрати блиску і еластичності, врізання нігтів під шкіру, свербіння між пальцями, відшаровування нігтьового ложа, цвілеві жовтого кола під нігтем.

Причиною може бути тепле вологе середовище, слабкий імунітет, часте нарощування, примірка чужій взуття.

Лікування такого захворювання займає багато часу. Якщо говорити про ліки, дешевші викликають побічні ефекти, а дорогі дуже сильно «б`ють по кишені». Ми ж з вами зупинимося на бюджетних хорошим препаратах.

1

  1. клотримазол необхідно втирати 2 рази на день в уражені місця. перед процедурою нігті необхідно помити і продезінфікувати.

«... При перших же симптомах грибка але ногах я, як піклується про себе дівчина, першим же ділом звернулася до лікаря, який мені призначив це прекрасне і недорогий засіб. Клотримазол мені дуже сподобався, у нього дуже прийнятна вартість, а ще він, безсумнівно, ефективний, поліпшення було помітно відразу після першого застосування. Ніяких неприємних відчуттів я не відчула. Застосовувати засіб потрібно тільки зовнішньо, тому боятися побічних ефектів не потрібно, їх виникнення є малоймовірним ... »Bloodycookie, студентка, Росія, Москва 

«... Я знайшов препарат, який мені допоміг і вилікував грибкові явища, не залишивши за собою - жодного протипоказання або плачевного результату! Препарат мені про рекомендували "Клотримазол" (Clotrimazole).




Кілька років вже користуюся і не виникало у мене невдоволення до виробництва - все на висоті! Спосіб застосування знаходиться в листку-вкладиші, всередині упаковки ... » Іван, 27 років

«... Послушала рекламу і купила в аптеці дорогий препарат. Але ефекту ніякого. Довелося сходити до лікаря. Виписаний ним Клотримазол вирішив мою проблему. Ліки дуже недороге і просте у використанні. Приємно, що вони доступні і не б`ють по кишені ... » Вікторія, 27 років, Іжевськ 

2. Кандид - Крем або розчин наносити 2-3 рази на день на ніготь. Перед застосуванням промити нігтьову пластину мильним розчином.




«...У чоловіка серйозний нігтьової грибок, було перепробувано багато препаратів, ніякого ефекту не спостерігалося, але традиційно, якщо я бачу в аптеці незнайоме засіб від грибка, то купувати не пробу. Так і куплений крем Кандид чоловікові не підійшов і пролежав у нас деякий час.

Відео: Як лікувати грибок нігтів перекисом водню

Незабаром у мене зашелушілась шкіра між пальцями ніг, а оскільки Кандид у нас був, то запускати проблему я не стала, а початку мазати стопи цим кремом.

Спочатку крем допомагав: добре пом`якшував, усував свербіння і лущення. Але як тільки я припиняла застосування, то грибок незабаром знову давав про себе знати. Наступного разу я помазала кремом довше, і все одно знову проблема повернулася. Здавалося б, це не нігті уражені, а невелику ділянку шкіри, і все одно крем з цим не впорався.

У підсумку, коли я поїхала на море, стала багато ходити по піску, каменів, по воді, то приїхала з відпустки зі здоровою шкірою. А чоловікові і цей варіант не прокатав ... »  Гражина, 18 Июля 2013 

«... Яке чудове засіб проти грибка стопи, купила цей крем чисто випадково, хоча шукала інший крем, але мені порадили цей, чому я дуже рада що купила саме А Господь мене були лущення між пальцями на ногах, трохи свербіла шкіра, потім пішов свербіж , потрібно було терміново знайти хороший ефективний крем, тому що грибок став з`являтися і на нігтях ... Пішла в аптеку і мені запропонували «кандид» тоді він стоїть 65руб- 2012р він від грибкових захворювань шкіри, плюс його ще багато хто використовує від молочниці про це я дізналася позже.Дома стала втирати крем на уражені ділянки шкіри і на нігті, масажувала до повного вбирання, потім одягла чисті шкарпетки і лягла спать.На ранок свербіж пройшов і почервоніння стали менш помітні, мазала ще два рази і грибок відступив, пройшло лущення і нігтьова пластина стала більш рівна і гладка. Крем мені ще знадобився від молочниці, я вставляла ватний диск змащений кремом в піхву, або просто мазала все всередині як слід дня чотири точно, плюс пила капсули «флуконазол» і тільки через п`ять днів молочниця отступіла.Молочніца була сильна, давно не пригадаю такого, відмучилася п`ять днів, але все пройшло завдяки крему і капсулам.Теперь дізналася що «кандид» сильно подорожчав і поміняв упаковку, а проізвідітель все той же, замість 65руб -180р за тубу це дуже погано, тому що такі кошти дуже користуються попитом і не у всіх є можливість купувати дорогі препарати, а «кандид» став тепер не дешевим ... »  irinka 2408 5 Апреля 2013 

Відео: Лікувати чи грибок нігтів таблетками?

«... Хочу поділитися своїми враженнями і невеликим досвідом застосування крему» Кандид «. Купила його в аптеці за порадою фармацевта, і не пошкодувала. Крем відмінно допомагає від різних грибкових уражень шкіри. У старшого сина був червоний плоский лишай, ми перепробували багато засобів (в т. Ч. І дорогі), замовляли мазі в аптеці за рецептом лікаря, а толку нуль. І ось, зовсім зневірившись, купила цей недорогий крем. Почали ми мазати лишай 3 рази в день, десь через тиждень він зблід, а ще через 3 тижні від нього не залишилося й сліду! Як же ми були раді! Минуло вже 3 роки, а лишай більше не з`являвся. Тепер у мене завжди цей крем є в запасі. Також добре він допомагає від тріщин на ступнях. Всім рекомендую мати цей крем на всякий випадок ... »  ZASHARUSHEK 14 Июля 2012

Відео: Ефективний засіб від грибка, мазь, 15 мл. тайські штучки

3. орунгал - перші 7 днів по 2 капсули 2 рази на добу. Робимо перерву 20 днів. Наступні 7 днів також по 2 капсули 2 рази на день. 40 днів перерву. 7 днів по 2 капсули 2 рази на день.

Можна лікуватися за допомогою прискореного курсу - 1 капсула 1 раз в день 3 місяці.

Відео: Грибок нігтів лікуємо харчовою содою

«...переваги: ліки дієве, це видно по результату, ніяких побічних ефектів особисто у мене не було.

недоліки: до мінусів можна віднести тільки те, що воно дороге, але якщо є результат - воно того варто, оскільки рани я витратила не менш коштів, випробувавши все те, що мені не допомагало.
Мені Орунгал дуже допоміг, нігті на ногах вилікувані, шкіра стоп гладка, без тріщин і лущення. Дуже б не хотілося рецидиву, зараз я просто щаслива від свого стану. Для профілактики користуюся Екзодерілом (2 рази на день) і п`ю Флюкостат раз в тиждень. Подивимося що буде далі…" Анонім347791 Росія, Москва
«... Скарги були такі - найсильніший свербіж ступень і між пальцями, відшарування шкіри, жахливий запах особливо після дня у взутті. Були спроби близько року лікуватися Нізоралом, Флюканалозом в різних комбінаціях і у різних лікарів, поки один лікар не вирішив спробувати Орунгал, до речі у доктора це теж був перший досвід призначення ліки)))
Схема лікування була призначена всього на 3 тижні з перервами (це все детально описано в інструкції), щоб не забути взяла в календарі поотмечала дні прийому. Добова доза 200мг, брала в 2 рази.
Після першого тижня була жахлива нудота, причому без блювоти навіть після прийому їжі і води, нудило жахливо, 2 дня навіть довелося відслідковувати будинку, потім різко відпустило. Причому скарги з`явилися після останньої таблетки в цьому епізоді.
Другий тижневий курс пройшов відмінно, а ось третій тиждень з новими побічними явищами - запаморочення, причому таке, що від автомобіля відмовилася, а один рази навіть побоялася з дому виходити.
Відразу обмовлюся, що у мене на більшість ліків реалізуються побічні ефекти, напевно особливості організму.
Найголовніше - результат. За весь курс, який складався з Орунгалу і місцевих примочок з ромашки, мазі Микоспор і вітамінів і зайняв майже 3 місяці не залишилося й сліду. Повністю шкірний покрив відновився до кінця 4 місяці. Тфу-Тфу, але вже більше року минуло ... » VIP Lady Україна Харків


Увага, тільки СЬОГОДНІ!

» » » Лікування грибка нігтів на ногах - відгуки про популярних препаратах від грибка нігтів