Алое для волосся: п`ять бід - одна відповідь

зміст:

Чим алое корисно для волосся
Як використовувати сік алое
Маски проти випадання волосся
Маски проти лупи
Відновлюючі маски
Маски для жирного волосся
Маски для сухого волосся
Відгуки

При випаданні волосся, лупи, тьмяному кольорі допоможе алое. Для волосся ця квітка грає важливу роль. Завдяки своєму хімічному складу, алое допомагає з проблемами в трихолог, косметології, гінекології та інших областях. Розповімо, як за допомогою масок для волосся з алое перетворити шевелюру.

Чим алое корисно для волосся

У складі соку алое містяться вітаміни А, Е, С, групи В, цинк, калій, магній, марганець і інші елементи. Такий багатий склад вирішує різнобічні завдання, пов`язані з волоссям та шкірою голови: лупа, випадання волосся, жирна шкіра голови, тьмяний колір, ламкі і пошкоджене волосся. Активні компоненти алое впливають на шкіру голови, волосяні цибулини і кутикули, що призводить до зовнішнього оздоровлення локонів, повертається блиск, волосся починає швидше рости, нормалізується вироблення шкірного сала, лупа зникає. Щоб домогтися таких результатів, потрібно регулярно використовувати алое для волосся у вигляді домашніх масок, шампунів, бальзамів.

Як використовувати сік алое: рецепти масок для волосся

Витягають сік з рослини таким же способом, як при вичавці соку алое для обличчя. Для тих, у кого вдома немає квітки, сік алое доступний для покупки в аптеках. У продажу є ампули і флакони. Для волосся набувають останнім - неконцентрований 100% сік алое. Розповімо рецепти масок для волосся з алое, які реально допомагають.

рецепт маски для волосся з соком алое

Проти випадання волосся

У рівних пропорціях змішати сік алое, касторова і реп`яхову масла. Тримати маску 30-40 хвилин. Це тріо компонентів допоможе активізувати роботу волосяних фолікулів, поліпшити циркуляцію крові на шкірі голови, що призведе до активного росту волосся.

Приготуйте трав`яний настій з кори дуба, листя берези, ромашки, квітів звіробою. У настій додайте Арганова масло, мед, сік алое. Обробити сумішшю шкіру голови і волосся по всій довжині. Тримати на голові 30-40 хвилин, змити шампунем. Компоненти цього рецепта покращують кровотік, що викликає посилення росту волосся, насичують локони вітамінами і мінералами, відновлюють і покращують структуру волосся.

Дві столові ложки гірчичного порошку, стільки ж соку алое, чотири столові ложки лляної олії, вітаміни В12 і В6. Перемішати до отримання однорідної маси. Нанести на шкіру голови, змити через 30-40 хвилин. Ця маска діє як активатор росту волосся, вона зміцнює волосяні цибулини, нормалізує вироблення шкірного сала, робить локони сильними і здоровими.

Проти лупи

Сік алое, провітамін В5, жовток і кефір перемішати і нанести на шкіру голови. Змити прохолодною водою з шампунем. Цей рецепт маски для волосся з соком алое зволожує шкіру голови, м`яко видаляє лупу, відновлює рівень pH шкіри голови.




За дві столові ложки рідкого меду і соку алое, 4 краплі ефірного масла чайного дерева, 4-5 крапель соку лимона. Компоненти маски показані при проблемах з лущенням шкіри голови і лупою. Разом вони діють як блокатори появи себореї.

Заварити м`яту і ромашку. Додати в відвар одну столову ложку імбирного порошку і дві столові ложки алое. Ця маска для волосся очищає шкіру голови від лупи, видаляє ороговілі клітини і надлишки шкірного сала.

відновлюють маски для волосся

Відновлюючі маски

Змішати в рівних пропорціях Арганова масло, екстракт алое, сік ріпчастої цибулі і додати один жовток. Це ідеальний рецепт маски для відновлення і зміцнення волосся.

Змішати в рівних пропорціях рідкий мед, вершки, мигдальне масло, сік алое, додати 4 краплі ефіру розмарину. Всі інгредієнти добре працюють над відновленням пошкодженого волосся. Локони стають сильними, здоровими і доглянутими.




Один банан розім`яти виделкою, додати масло зародків пшениці і стільки ж соку алое. Для зміцнення волосся це чудове поєднання продуктів. Маска наповнює волосся вітамінами, надає їм блиск, запобігає ламкість і покращує їх зовнішній стан.

Для жирного волосся

У рівних пропорціях змішати алое і касторове масло, додати 4 краплі ефірного масла меліси. Маска для волосся з алое і мелісою надає живильну і зволожуючу дію, сприяє виведенню надлишків шкірного сала.

У відвар кропиви влити сік алое в рівних пропорціях. Додати 5 крапель ефірного масла м`яти і по одній ложці кефіру з медом, все перемішати до однорідної маси. Кропива і м`ята нормалізують виділення шкірного сала, запобігають швидке забруднення волосся. Алое зміцнює волосся, кефір і мед надають живильну і зволожуючу дію.

Змішати по дві столові ложки касторової олії і соку алое, додати рідкий вітамін Е, і по дві краплі ефірних масел м`яти, апельсина і меліси. Маска рекомендується для жирного волосся і для лікування гіпергідрозу.

Маски для сухого волосся з алое

Змішати масло авокадо з соком алое. Ці два компоненти містять необхідні вітаміни, мінерали та амінокислоти які наповнюють волосся силою і здоров`ям, живлять їх зсередини і надають м`якість і шовковистість волоссю. Для поліпшення ефекту слід наносити суміш масажними рухами.

З`єднати сік алое з оливковою олією, додати трохи молока. Маска показана для сухого волосся, пошкоджених від хімічної завивки і подібних процедур. Інгредієнти маски маю пересушені волосся, роблять їх більш м`якими.

Масло обліпихи змішати з соком алое, додати ложку меду і 3-5 крапель ефіру іланг-іланг. Застосовуючи регулярно цей рецепт маски, волосся стає м`якше, з`являється природний блиск, відновлюється природна вологість волосся.

алое з маслом

Відгуки про дію алое на волосся


Карина, 31 рік, Нижньокамськ.

Мене довгий час не влаштовувало стан мого волосся, вони були дуже сухими, кінчики волосся постійно сіклися, був відсутній блиск. Звернула увагу, що багато фірм виробляють засоби для догляду за волоссям з соком алое. Тому я вирішила спробувати домашні маски. Після трьох місяців застосування я можу сказати, що волосся змінилися. Вони стали приємними на дотик, м`якими, шовковистим. Я і далі продовжу застосовувати алое для волосся. Це дає відмінні результати.

Софія, 24 роки, Москва.

Після частого використання прасування, волосся стали млявими, тьмяними і ламкими. За порадою подруги купила в аптеці сік алое. Самостійно готувала домашній шампунь і періодично робила маски з алое з реп`яховою або аргановою олією. Результатом я задоволена. Волосся практично відновилися до колишнього вигляду. Зовнішній вигляд мене дуже радує, вони знайшли життєву силу і природний блиск.

Галина, 36 років, Реутов.

Активно використовую алое для волосся протягом 4 місяців. Сподіваюся остаточно зупинити випадання волосся. Через місяць застосування масок я помітила, що волосся стали менше сипатися, а через два місяці я побачила зростання нового волосся. Зараз я задоволена густотою своєї шевелюри, але досконалості немає меж :).



Увага, тільки СЬОГОДНІ!

» » » Алое для волосся: п`ять бід - одна відповідь