5 Масел для краси і здоров`я

5 масел для краси і здоров`я

Скільки ви знаєте косметичних засобів, до складу яких входять натуральні рослинні і ефірні масла? Я впевнена, що багато! Масло концентрує в собі самі корисні властивості рослин і стає унікальним помічником в боротьбі за нашу красу і здоров`я.

Які ж масла найбільш корисні?

Оливкова олія

Відео: Кокосове масло-відкриття століття для краси і здоров`я !!!

№1. Оливкова олія

Воно корисно як для внутрішнього прийому, так і для зовнішнього використання. Щоденне вживання оливкової олії допомагає підтримувати баланс корисних жирів в організмі. Вони потрібні нам для того, щоб зберігати здоров`я шкіри, волосся і нігтів. До того ж оливкова олія знижує рівень холестерину в крові, а значить благотворно впливає на стан кровоносних судин.

Також оливкова олія можна використовувати в косметичних цілях. Наприклад, з нього добре робити маски для волосся. Вони володію зміцнює дією і надають волоссю сяйво. Якщо у вас суха шкіра, то оливкова олія може допомогти вам нормалізувати її. Для цього достатньо іноді наносити на обличчя трохи цього масла.

апельсинове масло

№2. апельсинове масло




Тепер поговоримо про ефірні олії. Апельсинове масло застосовують при ароматерапії, так як воно здатне підвищувати настрій. Додайте пару крапель цього масла, коли будете приймати ванну, і відразу відчуєте прилив позитивних емоцій. Але така ванна впливає не тільки на внутрішній стан! Також воно допомагає боротися з целюлітом, роблячи шкіру більш пружною і підтягнутою.

Ну і нарешті, апельсинове масло допоможе при проблемній шкірі. Якщо перед важливою зустріччю раптово вискочив прищ, нанесіть на нього краплю олії. Може він і не зникне в мить, але точно підсохне і стане менш помітним.

Масло чайного дерева

Відео: Кілька порад для краси і здоров`я

№3. Масло чайного дерева




Ось ще одне масло, яке допоможе впоратися з шкірними висипаннями.

На відміну від апельсинового масла його ефект сильніший, але за це доведеться терпіти досить різкий запах. Якщо ви займаєтеся миловарінням, то можна додати кілька крапель в мило і вийде засіб для щоденного догляду за шкірою, який боротиметься з різними запаленнями. Також при додаванні цього масла в шампунь виходить відмінний засіб від лупи. Якщо, звичайно, ви вже змирилися з запахом.

Трояндова олія

№4. Трояндова олія

Лаванда, на мою думку, рослина унікальне. Воно використовується в кулінарії, медицині, косметології, парфумерії та володіє величезною кількістю корисних властивостей. Так лавандова олія має заспокійливу дію і використовується в ароматерапії для розслаблення. У косметології це масло використовується в різних цілях.

По-перше, воно має восстанавливающими і протизапальними властивостями, а значить може застосовуватися для регенерації шкіри після різних пошкоджень. Це ж регенеруючу властивість робить лавандова олія прекрасним засобом для омолодження шкіри.

Масло ши

№5. Масло ши

Це масло відносять до базових масел, і воно не має особливо вираженого запаху. Зате має гору корисних властивостей!

Найголовніша якість масла ШИ - здатність захищати шкіру. Воно охороняє її від згубної дії інфрачервоних променів, а також має регенеруючі властивості. Чарівна дія надає на волосся - масло ши, яке також називають маслом каріте. Воно не тільки відновлює їх структуру, а й робить волосся м`яким і шовковистим.



Увага, тільки СЬОГОДНІ!

» » » 5 Масел для краси і здоров`я