8 Причин почати застосовувати арганова масло для волосся

Якщо ви ще не пробували застосовувати Арганова масло для волосся або не чули про його властивості, то настійно рекомендуємо дізнатися вагомі причини познайомитися з цим засобом. Якщо ваше волосся втратило блиск, січеться, стоншуються і випадають, то масло Аргана показано до застосування. Чому потрібно обов`язково спробувати це масло для волосся, і якого ефекту чекати від його використання? Розглянемо докладно корисні властивості і назвемо вісім причин мати масло Аргана у себе на поличці серед засобів по догляду за волоссям.

1. Відновлення структури волосся

Після хімічної завивки, невдалого фарбування, частого використання фена і прасування волосся стає пористим, сухими і тьмяним. У Арганова олія є все необхідне для відновлення структури волосся. У ньому міститься потрібна концентрація вітамінів А, Е, групи В, які добре засвоюються волоссям і шкірою голови. Комплекс ліпідів допомагає зробити структуру волосся рівніше, локони більш слухняними і блискучими. Ліпіди заповнюють пошкоджені ділянки волосся, тим самим роблячи їх більш гладкими.

2. Надання блиску волоссю

Сухі і пористі волосся випромінюють мало блиску. Виправити цю ситуацію можна, якщо дати волоссю ті поживні речовини, яких їм не вистачає. Сквалеон, жирні кислоти, простогландини - все те, що потрібно для здорового зовнішнього вигляду шевелюри і є в складі масла Аргана.

Арганова олія

3. Захист від УФ-променів

Каротиноїди захищають від негативного впливу сонячних променів. Мало хто з масел може похвалитися цим компонентом. Застосовуючи Арганова масло для догляду за волоссям, немає необхідності в додатковому захисті локонів влітку.

4. Припинення випадіння волосся

Масло надає зміцнюючу дію на корені волосся, воно стимулює кровообіг і виступає активатором зростання нового волосся. Для жінок, які годують груддю, коли волосся інтенсивно випадають, масло Аргана стане незамінним помічником для збереження шевелюри.

Відео: Як використовувати ялицеве масло. Лікування міжреберної невралгії, запалення трійчастого нерва

наносити Арганова масло на волосся

5. Позбавлення від посічених кінчиків волосся

Якщо волосся вже почав сіктися, то кінчики нічим не врятувати, їх доведеться відстригти. Але не допустити появу нових розсічених решт дуже легко, якщо застосовувати Арганова масло для волосся. Жирні кислоти зволожать сухе волосся, а поліфеноли збережуть структуру і не допустять її пошкодження.

6. Позбавлення від лупи

Арганова олія чудово зволожує шкіру голови, позбавляючи її від сухості. Якщо такий стан шкіри є причиною лупи, то Арганова масло позбавить від цієї проблеми моментально. Завдяки своєму хімічному складу, компоненти діють на сальні залози, змушуючи їх активніше працювати. В результаті шкірний жир починає вироблятися в потрібній мірі і шкіра голови не пересихає і лупа зникає.

масло для волосся

7. Пом`якшення жорстких волосся



Зовнішній вигляд жорсткого волосся не викликає захоплень. Їх складно укладати, вони постійно стирчать «як палиці». Виправити цю ситуацію і зробити локони м`якими, слухняними і шовковистим під силу тільки маслу Аргана. Для сухого волосся Арганова масло незамінний засіб для їх зволоження. Воно насичує волосся поживними речовинами, робить їх пружними і еластичними. При регулярному використанні в домашніх умовах або проведення SPA-процедур для волосся ви помітите, як разюче зміниться стан волосся в кращу сторону.

8. Прискорення процесу росту волосся

Завдяки лінолевої і олеїнової кислот, що містяться в олії, активізується клітинний обмін, поліпшується мікроцеркуляціі крові, за рахунок чого волосся починає швидше рости. Крім того сплячі волосяні фолікули прокидаються і з`являються нові волосся.

Відео: Миноксидил для бороди як використовувати

рідке золото з Марокко

Де купити

Масло Аргана потрібно купувати в перевірених магазинах і аптеках, так як наштовхнутися на підробку дуже легко. Масло коштує дорого, з 65 кг сировини виходить всього один літр олії. Тому не вірте продавцям, які продають олію за заниженою ціною. Швидше за все, в таких продуктах частка змісту арганового масла мізерно мала.

Як відрізнити підробку арганового масла

Справжнє масло Аргана проводиться тільки в Марокко.




Натуральне масло Аргана має приємний ледве вловимий запах горіха.

Якщо масло видає різкий неприємний запах, то воно зроблено з неякісної сировини.

Якщо масло не має запаху, значить, в процесі виробництва були втрачені корисні властивості.

Масло має продаватися в скляних пляшках з темного скла. Не купуйте продукт в пластиковій тарі.

Відео: Як виростити бороду, якщо борода не росте?

Справжнє масло швидко вбирається, волосся не стають жирними після його застосування.

застосування арганового масла для волосся

Відео: Сода від хвороб. Отрута чи панацея. Сода і зір

Як використовувати Арганова масло для волосся

Для економічної витрати купуйте пляшечки з «рідким золотом» (так масло називають в Марокко) з дозатором. Наносите масло на чисті трохи вологі локони. Результат використання арганового масла для волосся відрізняється від застосування інших сортів масел, бо нічого не робить важчою волосся, не робить їх жирними, не утворює плівки, його можна не змивати. Є кілька способів нанесення:

Після хімічної завивки волосся залишали бажати кращого. Вони пушілісь, розліталися в різні боки і структура волоса була дуже пористої. Мій перукар сказав мені, що допомогти мені зможе тільки Арганова масло. Ціна залишає бажати кращого, але вона варта того результату, якого я домоглася. Моє волосся просто шикарно виглядають.

Галина Суворова, Москва

Про масло Аргана дізналася випадково і вирішила спробувати. У пошуках кошти для відновлення волосся, це єдиний продукт, який реально поліпшив стан всього мого копиці. Жоден із засобів не давало такого приголомшливого ефекту.

Тамара, Томськ

Про марокканському маслі я дізналася, побувавши в Марокко. Привезла звідти літр «рідкого золота» і дуже шкодую, що взяла мало. Ціна там нижче, і гарантовану якість. Цей літр олії я використовувала для волосся і для особи. Ефект більше помітний на волоссі. Волосся сповнені життєвою силою, вони виглядають здоровими, а на дотик м`які і шовковисте. Волосся стали настільки блищати, що я готова витрачати гроші за такий результат.

Софія, Рязань

Моє перше знайомство з аргановою олією закінчилося покупкою підробки. Розчарувавшись результатом я забула про його існування до тих пір, поки подруга не показала результат використання масла на своїх волоссі. Порівнявши оригінальну продукцію зі своїм засобом я відчула різницю. Приголомшливий ефект! Я пишаюся своєю шевелюрою!

Ви пробували використовувати Арганова масло для волосся? Розкажіть про свій досвід. Залишайте відгуки та коментарі!



Увага, тільки СЬОГОДНІ!

» » » 8 Причин почати застосовувати арганова масло для волосся